Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

mari berkenalan

Go down 
5 posters
AuthorMessage
Abeyy

Abeyy

mari berkenalan Empty
PostSubject: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 1:49 am

mari bersuai dan berkenalan.. saya Abeyy..pemalu dan penyegan lagi sopan ade nye... mudah lemah semangat pada godaan... muakakakakakaa .. mana tuan tanah ni.. tak muncul2 lagi ni.. bounce hobi saya mengumpul setem.. harap2 musuh sosial tak muncul kat sini muakakaka
Back to top Go down
http://www.myself.myportal.my
sash
Admin
sash

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 2:49 am

wakakkaka pemalu dan penyegan?? cam tak caya je nih hahaha
Back to top Go down
https://frenzunited.forumotion.net
Abeyy

Abeyy

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 11:54 am

ada lagi mengenai abeyy yg rahsia..tapi skang nak bukak rahsia ni.. abeyy ni seorang yang pengasih dan penyayang.. kasih sayang abeyy tak pernah luak untuk di dermakan kepada yang sudi .....

muaaaaaaaakakakakaakk.... hoi banggg mana kooo...?
Back to top Go down
DB™

DB™

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeFri Apr 24, 2009 2:42 pm

hOii bangg..dasat nko nya profileee..muaaa..muaaa..muakakakaka
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeSat May 02, 2009 4:12 am

saya lak tecik iye ker baru dpt gelaran tu x sampai sebulan.ni gara2 alien tu la Razz , pemalu,suka main psp,apa lgi ek.haaa..penyabar sbb klau lepak dgn FU ni kena byk sabar.kadang2 ni sorang yg ceria good lucky,muka x hensome,sbb tu la muslimah x lekat.pemalu pada muslimah,tapi muslimah pulak xmalu kacau aku!.cakap kadang2 lepas,tpi bukan lepas angin bawah ek.jarang bcakap sbb x tahu nak cakap pe,kadang2 org x pham apa aku cakap,sbb tu la malas nak cakap tapi aku ni diam2 pisang.sajerrr suruh pisang, tu btul2 masak,kalau dh masak leh buat pisang goreng.ehh pe aku cakap ni? bounce.tu saje tentang aku,kalau sapa2 de lgi nak tambah tu dipersilakn. rabbit
Back to top Go down
DB™

DB™

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeSat May 02, 2009 3:46 pm

hahaha syed..ada lak tOmpang dia nya profile dalam Abeyy punya bilikk...syed nya profile langsung x mendatangkan ghairahh tapi leh gugat nko nya profile bang...hahahahahaha
Back to top Go down
Abeyy

Abeyy

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeMon May 04, 2009 3:31 am

syed punya profile... pembaca bca 2 baris je..pastu terus cari kamus dewan..sebab susah nak paham muakakakakaka....
Back to top Go down
baby loley

baby loley

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitimeMon May 04, 2009 11:45 am

ish...poning lak pale baby bace ayat si tecik ni..
tu lah,cikgu suh laja pandai2 xmo..sik omnteng class jek..
haaa tngok la ayat pun tunggang cenget tegak...kahkahkahkak...
de ke ptot g salah kan alien yg x g skola tu..ish ish ish!!!
Basketball

frank_lampard wrote:
saya lak tecik iye ker baru dpt gelaran tu x sampai sebulan.ni gara2 alien tu la Razz , pemalu,suka main psp,apa lgi ek.haaa..penyabar sbb klau lepak dgn FU ni kena byk sabar.kadang2 ni sorang yg ceria good lucky,muka x hensome,sbb tu la muslimah x lekat.pemalu pada muslimah,tapi muslimah pulak xmalu kacau aku!.cakap kadang2 lepas,tpi bukan lepas angin bawah ek.jarang bcakap sbb x tahu nak cakap pe,kadang2 org x pham apa aku cakap,sbb tu la malas nak cakap tapi aku ni diam2 pisang.sajerrr suruh pisang, tu btul2 masak,kalau dh masak leh buat pisang goreng.ehh pe aku cakap ni? bounce.tu saje tentang aku,kalau sapa2 de lgi nak tambah tu dipersilakn. rabbit
Back to top Go down
Sponsored content

mari berkenalan Empty
PostSubject: Re: mari berkenalan   mari berkenalan I_icon_minitime

Back to top Go down

mari berkenalan
Back to top 
Page 1 of 1