Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

fail peribadi yg bernama frank lampard

Go down 
5 posters
AuthorMessage
frank_lampard

frank_lampard

fail peribadi yg bernama frank lampard Empty
PostSubject: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeMon May 11, 2009 1:26 pm

mari bkenalan dgn saya ssapa yg sudi:

nama: frank lampard

omur :17 tahun.

anak ke 2 dari 6 adik beradik.

asal : johor bharu,malaysia

cita2 dulu nak jdi askar,tapi x kisah la pe yg dh de skarang..

masih solo,x de sapa nakk maklum la keje pn x hebat mana,lepas tu rupa lak x de,org kata rupa aku ni kadang2 macam berokkk aku amin kan jer..

penah dikecewa oleh awek,bukan dh serik nak couple,tapi de la sbb nyer....de la perkataan xgf aku cakap mmbuat kan aku serik nak couple lgi (malu malu nak cakap.)

harta de la motor sebijik tu pun macam dh uzur,rumah x de just dokk sewa jer dgn kawan2.makan lak kadang2 makan kadang2 x.leh diibarat kan kais pagi makan pagi,kais petang makan sokk kalau makan petang sok kena kais lgi.kadang2 tu minta simpati kawan2 yg mendermaaa...iss teruk kan kehidupan yg bernama frank lampard ni kekekekeke...
Back to top Go down
baby loley

baby loley

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeMon May 11, 2009 6:00 pm

ISH ISHK...kesedihan terjadi apabila saya mnbace warkah yg x seberapa ni...
sadis dan syahdu nye adik ku ini..huhu..umo saye lbh ckit dari dia(17 taun)...
geek
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeMon May 11, 2009 10:54 pm

wahh sedih kann baby Embarassed
Back to top Go down
zio

zio

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 3:01 am

huhuhuhu.. sedih aku membacanyer Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nak nangis pon ader... tapi naper ko nak makan pon kena kais.. macam ayam da... Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
sash
Admin
sash

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 3:05 am

zio wrote:
huhuhuhu.. sedih aku membacanyer Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad nak nangis pon ader... tapi naper ko nak makan pon kena kais.. macam ayam da... Laughing Laughing Laughing

bapak ayam kot hahhahhahaha
Back to top Go down
https://frenzunited.forumotion.net
baby loley

baby loley

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 11:26 am

ni mesti korang x biase mengais kan...
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 11:47 am

frank biasa baby kais kais ni dulu time sekolah de juga kais2 tanah cari cacing,kikikikikiki
Back to top Go down
zio

zio

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 11:52 am

kais tanah cari cacing wat mancing biasa la...
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 1:04 pm

x de la zio buat makanan burung pipit,bila dh boreng jg burung lepas kan hakhakhak..mana la burung pipit tu skr ek.ingt lagi x aku yg menjaga dia selama 2 minggu .kalau ingt kirim la sms ke email ker..kikikikikikiki
Back to top Go down
Say

Say

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 3:00 pm

nti ade yg kirim burung merpati...sape ek?>.. Arrow
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 3:30 pm

laaa burung merpati aku tu say,tolong pulang kan..
Back to top Go down
zio

zio

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 3:41 pm

frank_lampard wrote:
x de la zio buat makanan burung pipit,bila dh boreng jg burung lepas kan hakhakhak..mana la burung pipit tu skr ek.ingt lagi x aku yg menjaga dia selama 2 minggu .kalau ingt kirim la sms ke email ker..kikikikikikiki

bro.. aku luper la pasal burung nie.. burung pipit umban atau pipit umah?
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeTue May 12, 2009 5:50 pm

hahaha zio nak kena kan aku la tu..de jer model nyer
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeThu May 14, 2009 11:33 pm

pulangkan sayyyyyy!!!!!!
Back to top Go down
Say

Say

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 10:38 am

aku dh lepaskn r zimboq,..merpati ko tu..cme die xblik2 kat ko..gi merendek ngan pipit zio kot...hahaha lol!
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 10:47 am

kekke pandai pulak dia mencari betina ek..tuan dia jer x tahu
Back to top Go down
Say

Say

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 10:56 am

tu la..len kali ltak radar kat burung tu xde r die cri len..huhu..
bg r pluang die nk cri yg len..xkn r tuan die je yg nk,,,huhu
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 11:02 am

kalau burung aku tu cari lain,aku rasa dia x leh hiup tanpa aku.macam mana la makan minum dia agak nyer.bimbang aku nie
Back to top Go down
zio

zio

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 12:33 pm

wei... kau masih tak paham... pipit amende nyer...
Back to top Go down
frank_lampard

frank_lampard

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitimeFri May 15, 2009 4:37 pm

x pyh paham...ni simbolik burung pipit kekekeke
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: fail peribadi yg bernama frank lampard   fail peribadi yg bernama frank lampard I_icon_minitime

Back to top Go down

fail peribadi yg bernama frank lampard
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» BERITA CHELSEA